پرشیا پلاستیک

کارخانه پرشیا پلاستیک

تولید کننده ظروف یکبار مصرف pet ، از کارآفرینان برتر کشور است که با هدف رفاه هموطنان و اشتغال زایی بیش از دو دهه است که پا به عرصه تولید گذاشته است. این گروه صنعتی، با یاری خداوند متعال و با همکاری و تلاش دسته جمعی مدیران و کارکنان خود و با همسویی مشتریان گرامی جایگاهی مستحکم در این صنعت کسب کرده است که امروزه شرکت پرشیا پلاستیک و شرکت پرشین پلاستیک و پرشین شهریار در زیر مجموعه این گروه در حال فعالیت می‌باشند.

کارخانه پرشیا پلاستیک با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین با ظرفیت تولید بالا و با دریافت مجوزهای مربوطه نسبت به تولید با کیفیت بالا اقدام می نماید و سرلوحه ی کار خود را خدمت به مشتریان و رضایت آنها می داند.

کارخانه پرشیا پلاستیک امیدوار است با گسترش فعالیت خود گامی در زمینه های مختلف در جهت رشد صنعت پلاستیک در میان آحاد مردم و اقتصاد کشور برداشته و از این رهگذر دین خود را به جامعه هرچند اندک ادا نماید لذا توجه به نظرها و خدمت گذاری به مشتریان خود را از اولویت ها و افتخارات این گروه میباشد.

محصولات یکبارمصرف شرکت پرشیا پلاستیک

محصولات این شرکت در تنوع بسیاری برای بسته بندی و پذیرایی در مجالس طراحی شده اند که میتواند به برخی از محصولات  پرمصرف این شرکت اشاره کرد:

ظرف یکبار مصرف فکوری 

این ظروف یکبار مصرف به صورت مستطیل و درب دار با مواد اولیه  pet  ساخته شده است که میتوان برای بسته بندی سبزیجات و شیرینی پزی ها و برای پذیرایی  مهمانی ها و جشن ها از این ظروف استفاده کرد.

 

 

ظروف یکبار مصرف دلی 

این ظرف یکبار مصرف که در بازار به ظرف دلی معروف هستند مناسب برای بسته بندی دسر و سالاد و انواع ظرف سس استفاده کرد خوبی این ظروف میتوان به طراحی و حجم این ظروف اشاره کرد. 

 

دیس یکبارمصرف 

از این ظروف برای بسته بندی و شیرینگ استفاده میکنند که در ابعاد و ارتفاع های مختلف تولید میشود و یکی از محصولات پر مصرف پرشیا پلاستیک میباشد که در پروتئینی ها، قصابی ها و مرغ فروشی ها استفاده میشوند.

خرید ظروف یکبار مصرف پذیرایی

شرکت مهام پرتو تامین کننده انواع ظروف یکبارمصرف در کشور میباشد و ظروف یکبارمصرف تولید شرکت پرشیا پلاستیک رو با تضمین قیمت و کیفیت به شما ارائه می دهد. شما میتوانید با تماس استعلام قیمت و خرید خود را به راحتی انجام دهید و محصولات خریداری شده رو در شهر خود دریافت کنید. 

دانلود کاتالوگ محصولات پرشیا پلاستیک

 

جهت دریافت کاتالوگ پرشیا پلاستیک بروی تصویر زیر کلیک کنید.

ارسال دیدگاه :
captcha